VİP Motokurye Hizmeti


Vip Motokurye Hizmeti

Söz konusu motokurye hizmeti olduğunda en önemli faktörlerden birisi hız olarak ön plana çıkar. Motokuryelerin tercih edilmesindeki neden de kuryelerin en hızlı şekilde adreslerine iletilmesiyle doğru orantılıdır. Bu nedenle motokurye tercihi yaparken, Tem Kurye Hizmetleri’ni tercih etmeniz, kuryenizi istediğiniz gibi en kısa sürede istediğiniz adrese gönderebilmenize olanak tanıyacaktır. Tem Kurye seçeneklerinden biri olan vip motokurye hizmeti ile kuryenizin bir saatten kısa bir sürede adresine ulaştırılabilir.

Tem Kurye, Vip Moto Kurye Hizmetiyle En Hızlısı

Kuryecilik sektöründe 23 yıldır var olan ve kendisini kanıtlamış bir isim olarak Tem Kurye, size hem hızlı hem de güvenilir hizmetin garantisini vermektedir. Tem Kurye ile göndereceğiniz kuryelerinizin zamanını kendiniz belirleyebildiğiniz için, kuryenizin adresine ulaşma süresini minimum düzeyde tutabilirsiniz. Bunun için Tem Kurye’yi aradığınızda, vip motokurye hizmeti almak istediğinizi söylemeniz yeterli. Vip motokurye hizmeti sayesinde, kuryeniz 30 – 75 dakika arasında istediğiniz adrese varmış olacaktır.

Vip Motokurye Hizmetiyle Beklemeye Son

Gönderim süresini en aza indiren vip motokurye hizmeti aldığınızda, müşterilerin de dikkat etmesi gereken ufak tefek hususlar olacaktır. Kuryenizin en kısa sürede adrese ulaşması için, motokurye hizmetini talep ettikten, kuryeler kapınıza gelene kadar gönderilmesi gereken paketin hazırlığını bitirmenizde fayda var. Böylece siz de paketin en kısa sürede adresine ulaştırılması konusunda yardımcı olmuş olacaksınız.

Bununla birlikte, Tem Kurye’den vip moto kurye hizmeti talep ettikten sonra, moto kuryeler en geç 30 dakika sonra kapınızda olacaktır. Bu anlamda da süre kaybetmeden paketinizi adrese gönderme imkanına sahipsiniz.

Vip Motokurye Hizmeti Hakkında 7/24 Bilgi Alabilirsiniz

Tem Kurye Hizmetleri’yle ilk kez çalışacaksanız ve öncesinde bilgi almak istiyorsanız, bunu haftanın her günü ve günün her saati yapabilirsiniz. Öncelikle internet adres www.temkurye.com adresine girerek merak ettiklerinize bakma şansına sahipsiniz. Adres üzerinden göndermek istediğiniz kuryenin ücretiyle alakalı da bilgi alabilirsiniz. Bir başka seçeneğiniz de yine istediğiniz gün ve istediğiniz saatte arayabileceğiniz numaralar. Tem Kurye Hizmetleri’ne 444 50 44 ya da 0212 275 11 11 numaraları üzerinden ulaşmanız mümkün.

Motokurye Hizmetinde en hızlısı

VIP Moto Kurye Hizmetiyle Hızınıza Hız Katın

VIP Moto Kurye Hizmeti, İstanbul'da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini bölgelere göre 30-75 dakika arasında istenilen adresten alınıp istenilen adrese teslim edilen gönderi seçeneğidir.

Kuryelerimiz günün her saati İstanbul'un her bölgesinde özel takip sistemimiz vasıtasıyla yüzlerce firmanın ve kişinin talebi doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir. Sizin ya da göndermek istediğiniz emtianın (paket, zarf, ordino, konşimeto, teklif dosyası, hediye bb.) nerede olduğu hiç mühim değil. Bizi aramanız yeterli. İstediğiniz adrese en yakın bulunan kurye yönlendirilerek Vip Moto Kurye gönderiniz alınır ve hızlıca teslim edilir. Kurye gönderilerinize ait teslimat bilgilendirmesi eş zamanlı olarak mail adresinize iletilmektedir. 

Kurye Gönderilerinde dikkat edilmesi gereken hususlar !

Kuryenin adreste bekletilmemesi ve işlerin zamanında gerçekleşebilmesi için lütfen gönderilecek materyali (zarf, kutu vb.) kuryeye verilebilecek şekilde hazırladıktan sonra siparişinizi veriniz. Gönderilecek şeylerin uygun bir zarf ya da poşete ağzı kapatılarak konuması ve üzerine gideceği adres, teslim alacak kişi ve telefon bilgilerinin eksiksiz yazılı olmasına dikkat ediniz. Yağışlı havalarda göndereceğiniz şeylerin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir.


TEM KURYE

Vip Moto Kurye Hizmetleri

444 50 44