Mahmutbey Kurye


Mahmutbey'de Motorlu Kurye Hizmetleri...

Mahmutbey'de günün her saatinde motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz. Mahmutbey'den İstanbul'un her bölgesine her türlü moto kurye ihtiyacınız için 444 50 44 no'lu telefon numaramızdan bizi arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumda olan motorlu kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderileriniz ortalama 30 dakika içerisinde teslim alınmış olacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Normal Moto Kurye Hizmeti    : Gönderi semtine göre 120-180 dakika arasında teslim edilir.

Ekspres Moto Kurye Hizmeti   : Gönderi semtine göre 60-120 dakika arasında teslim edilir.

Vip Moto Kurye Hizmeti           : Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında teslim edilir.

Moto kurye hizmetimiz aracılığıyla Mahmutbey'den istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz veya aldırmanız gereken her türlü materyali taşıtabilirsiniz.


Mahmutbey Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından farkedilmiş olup önemli bir çözüm olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf sağlanmakta, işlemler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel işe alımı ile getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlayabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığında Tem Kurye gibi İstanbul ve Mahmutbey geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir motorlu kurye firmasından her zaman hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözümdür.

Fiyatlar sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri seçerek Kurye Fiyatı ve Teslimat Süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye gönderi seçeneklerinden herhangi birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar Kurye firmasının adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız: 444 50 44


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44