Göktürk Motorlu Kurye


Göktürk'te günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz...

Göktürk'ten herhangi bir gönderiyi İstanbul'un herhangi bir semtine moto kuryelerimiz aracılığıyla birkaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 444 50 44 no'lu müşteri hizmetlerimizi aramanız durumunda Göktürk civarındaki motorlu kuryelerimizden en yakını sizlere gelerek gönderinizi teslim alacaktır.

Motorlu Kuryelerimiz aracılığıyla İstanbul'da herhangi bir adresten ihtiyacınız olan bir gönderiyi aldırarak Göktürk'teki adresinize ya da başka bir adrese gönderinizi teslim ettirebilirsiniz.

Motorlu Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre ortalama aşağıdaki gibi birkaç saat içinde gerçekleştirilmektedir.


Göktürk Normal Motorlu Kurye Hizmeti        : 180-210 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Göktürk Ekspres Motorlu Kurye Hizmeti       : 90-120 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Göktürk Vip Motorlu Kurye Hizmeti               : 60-75 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.


Motorlu Kurye hizmetleri aracılığıyla ihtiyacınız olan her gönderiyi taşıtabilir ya da temi ettirebilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmemizin mümkün olmadığı durumlarda kuryeler en büyük yardımcınız durumundadır. Göktürk'te ve tün İstanbul genelinde Tem Kurye personeli bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye moto kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirme sağlamaktadır. Son teknoloji özel yazılım otomasyonu aracılığıyla tüm İstanbul genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Göktürk ve İstanbul genelinde kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 444 50 44


Söz verip değer taşıyoruz,

TEM KURYE

444 50 44