Çatalca Gümrük Kurye


Çatalca Gümrük Kurye Hizmeti...

Çatalca Gümrük'de günün her saati motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Çatalca Gümrük'den İstanbul'un tüm semtlerine her türlü moto kurye ihtiyacınız için 444 50 44 numaralı hattımızdan müşteri hizmetlerimizi arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın motorlu kurye tarafınıza yönlendirilerek gönderiniz ortalama 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

Çatalca Gümrükten motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Çatalca Gümrük Normal Kurye Hizmeti        : Gönderi semtine göre ortalama 210-240 dakika arasında teslim edilir.

Çatalca Gümrük Ekspres Kurye Hizmeti       : Gönderi semtine göre ortalama 90-120 dakika arasında teslim edilir.

Çatalca Gümrük Vip Kurye Hizmeti               : Gönderi semtine göre ortalama 60-90 dakika arasında teslim edilir.

 

Moto kurye hizmetimiz aracılığı ile Çatalca Gümrük'den istediğiniz her semte / lokasyona günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz veya aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıtabilirsiniz.


Çatalca Gümrük'de Motorlu Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm şirketler ve bireysel kullanıcılar tarafından farkedilmiş ve önemli bir çözüm olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha hızlı bir şekilde çözülmektedir. Finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için yeni bir personel alımıyla getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınmış olan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebebiyet verebilmektedir. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Çatalca Gümrük geneline yayılmış olan geniş müşteri portföyüne sahip bir motorlu kurye şirketinden her an hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözümdür.

Fiyatlar sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri belirleyerek Kurye Ücreti ve Teslimat Süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Express Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ya da Arabalı Kurye gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye şirketinin konumuna, adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız: 444 50 44


Söz verip değer taşıyoruz...

Tem Kurye

444 50 44