Bahçeşehir Kurye


Bahçeşehir Motorlu Kurye Hizmetleri...

Bahçeşehir'de ve İstanbul'a çevre diğer ilçelerde günün her saatinde kurye hizmetleri vermekteyiz. Bahçeşehir içerisinde veya Bahçeşehir dışında her türlü moto kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyaçlarınız için 444 50 44 numaralı telefon hattımızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz. En yakın moto kuryemiz size yönlendirilerek gönderiniz en geç 45 dakika içerisinde adresinizden teslim alınacaktır.

Motorlu kurye hizmetimiz ile Bahçeşehir'den istediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıttırabilirsiniz. Gönderinizin ne kadar sürede teslim edilmesini istiyorsanız müşteri hizmetlerimiz sizlere uygun hizmet türümüz ile siparişinizi oluşturacaktır.

Bahçeşehir Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş ve önemli bir çözüm yolu olarak kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel işe alımı ile getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan bu personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işleri yavaşlatabilmektedir. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Bahçeşehir geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir kurye firmasından hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan Bahçeşehir'den göndermek istediğiniz semti seçerek motorlu kurye gönderim ücreti ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi veya Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44