Bahçelievler Kurye


Bahçelievler Motorlu Kurye Hizmetleri...

Bahçelievler'de günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Bahçelievler'den İstanbul'un her semtine her türlü moto kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyacınız için 444 50 44 numaralı telefon hattımızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz. En yakın motorlu kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

Motorlu kurye hizmetimiz ile Bahçelievler'den istediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz veya aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıttırabilirsiniz.

Bahçelievler Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş ve önemli bir çözüm olarak yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımı beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlayabilmektedir. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Bahçelievler geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir moto kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri belirleyerek kurye gönderi fiyatını ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi veya Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının bulunduğu adrese göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre belirlenmektedir.

Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız: 444 50 44


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44