Ambarlı Gümrük Kurye


Ambarlı Gümrük Kurye Hizmetleri...

Ambarlı Gümrük'de günün her saatinde motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz. Ambarlı Gümrük'den İstanbul'un her semtine her türlü moto kurye ihtiyacınız için 444 50 44 numaralı hattımızdan bizi arayarak talepte bulunabilirsiniz. En yakın motorlu kurye sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Ambarlı Gümrük Normal Kurye Hizmeti        : Gönderi semtine göre 120-180 dakika arasında teslim edilir.

Ambarlı Gümrük Ekspres Kurye Hizmeti       : Gönderi semtine göre 75-120 dakika arasında teslim edilir.

Ambarlı Gümrük Vip Kurye Hizmeti              : Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında teslim edilir.

Motorlu kurye hizmetimiz ile Ambarlı Gümrük'den istediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz veya aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıttırabilirsiniz.


Ambarlı Gümrük Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar ve bireyler tarafından farkedilmiş olup önemli bir çözüm olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımı ile getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olmaktadır. Aynı zamanda alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlamaktadır. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Ambarlı Gümrük geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir moto kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözümdür.

Fiyatlar sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri belirleyerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz. 

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız: 444 50 44


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44