Akmerkez Kurye


Akmerkez Motorlu Kurye Hizmetleri...

Akmerkez'de günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Akmerkez'den İstanbul'un her semtine her türlü moto kurye ihtiyacınız için 444 50 44 numaralı telefon hattımızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz. En yakın motorlu kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınmış olacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Akmerkez Normal Kurye Hizmeti    : Gönderi semtine göre 120-180 dakika arasında teslim edilir.

Akmerkez Ekspres Kurye Hizmeti   : Gönderi semtine göre 60-120 dakika arasında teslim edilir.

Akmerkez Vip Kurye Hizmeti           : Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında teslim edilir.

Motorlu Kurye hizmetimiz ile Akmerkez'den istediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz veya aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıttırabilirsiniz.


Akmerkez Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından farkedilmiş olup önemli bir çözüm olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımı ile getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olmaktadır. Aynı zamanda alınan personelin yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlamaktadır. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Akmerkez geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir motorlu kurye şirketinden her an hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözümdür.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi veya Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız: 444 50 44


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44