Tuzla Motorlu Kurye


Tuzla'da günün her saatinde moto kurye hizmeti vermekteyiz...

Tuzla'dan herhangi bir gönderiyi İstanbul'un herhangi bir semtine motorlu kuryelerimiz aracılığı ile birkaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 444 50 44 numaralı müşteri hizmetlerimizi aramanız halinde Tuzla civarındaki motorlu kuryelerimizden size en yakını gelerek gönderinizi teslim alacaktır.

Motorlu Kurye aracılığı ileİstanbul'da herhangi bir semtten herhangi bir semte ihtiyacınız olan bir gönderiyi aldırarak Tuzla'daki adresinize ya da başka bir adrese teslim ettirebilmektesiniz.

Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre aşağıdaki gibi birkaç saat içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Tuzla Normal Motorlu Kurye Hizmeti    : 120-210 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Tuzla Ekspres Motorlu Kurye Hizmeti    : 60-120 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Tuzla Vip Motorlu Kurye Hizmeti            : 75-90 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.


Motorlu Kurye hizmetleriyle ihtiyacınız olan her şeyi taşıtabilir ya da temin edilecek adresten aldırabilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmenizin mümkün olmadığı hallerde motorlu kuryeler en büyük yardımcınız durumundadır. Tuzla semtinde ve tüm İstanbul genelinde Tem Kurye moto kuryeleri bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye moto kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirme sağlamaktadır. Son teknoloji özel yazılım otomasyonu ile tüm İstanbul genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. 

Tuzla ve İstanbul genelinde motorlu kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 444 50 44


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44