Tuzla Moto Kurye


Tuzla'da günün her saatinde kurye hizmeti vermekteyiz...

Tuzla'dan herhangi bir gönderiyi İstanbul'un herhangi bir semtine motorlu kuryelerimiz aracılığıyla bir kaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 444 50 44 no'lu çağrı merkezi hattımızdan aramanız halinde Tuzla civarındaki moto kuryelerimizden en yakını sizlere gelerek gönderinizi teslim alacaktır.

Kurye ile İstanbul'da herhangi bir adresten ihtiyacınız olan bir gönderiyi aldırarak Tuzla'daki adresinize ya da başka bir adrese teslim ettirebilmektesiniz.

Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre ortalama aşağıdaki gibi birkaç saat içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Tuzla Normal Kurye Hizmeti        : 120-210 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Tuzla Ekspres Kurye Hizmeti       : 90-120 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Tuzla Vip Kurye Hizmeti               : 60-75 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.


Motorlu kurye hizmetleri aracılığıyla ihtiyacınız olan her türlü gönderiyi taşıtabilir ya da temin ettirebilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmenizin mümkün olmadığı hallerde kurye en büyük yardımcınız durumundadır. Tuzla semtinde ya da tüm İstanbul genelinde Tem Kurye moto kuryeleri bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye motorlu kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirmektedir. Son teknoloji özel yazılım otomasyonu ile İstanbul genelinde anlık olarak kuryelerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne dek kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Tuzla ve İstanbul genelinde kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 444 50 44


Söz verip değer taşıyoruz,

TEM KURYE

444 50 44