Sultanbeyli Kurye


Sultanbeyli Motorlu Kurye Hizmeti

Günümüz teknolojisinin hızına uyum sağlayacak şekilde 1997 yılından günümüze kadar sürekli gelişme göstererek çalışmakta olan Tem Kurye, profesyonel ekibimiz ve hızlı kurye araçlarımızla gönderilerinizin kısa zamanda teslim edilmesini amaçlamaktadır. Bunun için disiplinli çalışmak ve planlama yapmak önceliklerimiz arasında olduğu gibi müşterilerimizi siparişleri hakkında bilgilendirmekte ilk hedefimiz olmaktadır. 444 50 44 numaramız üzerinden hizmet ağımız hakkında bilgi sahibi olabilir, kısa zamanda siparişlerinizi verebilirsiniz.

Sultanbeyli Normal Kurye Hizmetimiz

Günlük firma dağıtımlarınız, bireysel gönderileriniz ve kurumsal evraklarınız da dahil olmak üzere güvenli bir şekilde teslim edilmesini istiyorsanız, tecrübeli ekibimize güvenebilirsiniz. Sultanbeyli kurye hizmetimizle kısa zamanda gönderilerinizi adresinizden alarak, teslim edilmesi gereken adres için yola koyuluruz. Sizi paketleme ve ambalajlamayla uğraştırmadan vereceğiniz kurye hizmetimiz için araçlı kurye kullanarak da işlemlerinizi kolaylaştırmaktayız.

GSM operatörleri üzerinden ve web yazılımlarıyla da kurye takibi yapmanızı sağlayacak olan gelişmiş teknolojimizle kısa zamanda gönderilerinizi adrese teslim ederek, sizi bilgisiz bırakmadan teslim işlemlerini istediğiniz zaman diliminde yerine getiririz.

Sultanbeyli Vip Kurye Hizmetimiz

Size özel hazırladığımız hizmet ağlarımızdan biri olan Vip kurye hizmeti, Sultanbeyli motorlu kurye hizmetlerimizden yararlanabileceğiniz ayrıcalıkları sunmaktadır. Ulaşım bakanlığı kapsamında yetki belgesi olan firmamız, sizlere uzun vadede kiralama hizmeti de vererek, size özel kurye hizmeti sağlanmasına destek olacaktır. Pratik ve tecrübeli olan ekip arkadaşlarımızla günün her saati gönderilerinizin teslim edilmesini sağlayabilir kısa zamanda vip hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Vip hizmetimiz kapsamında 45 ile 75 dakika arasında adresten gönderi alımı ve adrese teslimat hizmet vererek, ihtiyacınız olan bütün kurye imkanlarından anında yararlanmanızı sağlarız. Size özel bireysel ve kurumsal vip hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçerek, İstanbul’un bütün semtlerine anında gönderi yapabilirsiniz.

Sultanbeyli Motorlu Hızlı Kurye

Vip ve ekspres hizmetlerimizin yanı sıra gece ya da mesai saatleri dışında da teslimata devam etmekte olan firmamız, Sultanbeyli moto kurye hizmetiyle 7/24 yanınızda olmaya devam edecektir. Doküman, rapor, evrak ve paketlerinizin teslime edilmesi aynı zamanda teslimat günü hava koşularından etkilenmemesi için özel motor araçlarımızla gelerek gönderilerinizi teslim alırız. 

Sultanbeyli'de günün her saatinde kurye hizmeti vermekteyiz...

Sultanbeyli semtinden herhangi bir gönderiyi İstanbul'un herhangi bir semtine motorlu kuryelerimiz aracılığıyla birkaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 444 50 44 no'lu müşteri hizmetleri telefonumuzu aramanız halinde Sultanbeyli civarındaki moto kuryelerimizden en yakını sizlere yönlendirilerek gönderiniz teslim alacaktır.

Kurye aracılığıyla İstanbul'da herhangi bir adresten ihtiyacınız olan bir gönderiyi aldırarak Sultanbeyli'deki adresinize ya da başka bir adrese teslim ettirebilmektesiniz.

Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semltlere göre ortalama aşağıdaki gibi bir kaç saat içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Sultanbeyli Normal Kurye Hizmeti    : 120-210 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Sultanbeyli Ekspres Kurye Hizmeti   : 90-120 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Sultanbeyli Vip Kurye Hizmeti           :  60-75 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.


Motorlu kurye hizmetleriyle ihtiyacınız olan her şeyi taşıtabilir ya da temin ettirebilirsiniz. İstanbul trafiğinde olağan işlerinizi yetiştirmenizin mümkün olmadığı durumlarda kuryeler en büyük yardımcınız durumundadır. Sultanbeyli semtinde ve tüm İstanbul genelinde Tem Kurye moto kuryeleri bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye motorlu kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirme sağlamaktadır. Son teknoloji özel yazılım otomasyonu ile İstanbul genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne dek hizmetlerini başarılı şekilde gerçekleştirmektedir.

Sultanbeyli ve İstanbul genelinde kurye hizmetleri hakkında bilgi almak kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 444 50 44


Söz verip değer taşıyoruz,

TEM KURYE

444 50 44