Kemerburgaz Motorlu Kurye


Kemerburgaz'da günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz...

Kemerburgaz'dan herhangi bir gönderiyi İstanbul'un herhangi bir semtine moto kuryelerimiz aracılığıyla birkaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 444 50 44 no'lu müşteri hizmetlerimizi aramanız durumunda Kemerburgaz civarındaki moto kuryelerimizden size en yakını yönlendirilerek gönderinizi teslim alacaktır. 

Motorlu Kurye aracılığıyla İstanbul'da herhangi bir adresten ihtiyacınız olan bir gönderiyi aldırarak Kemerburgaz'daki adresinize ya da başka bir adrese teslim ettirebilmektesiniz.

Motorlu Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre aşağıdaki gibi bir kaç saat içerisinde gerçekleştirilmektedir.


Kemerburgaz Normal Motorlu Kurye Hizmeti        :    180-210 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Kemerburgaz Ekspres Motorlu Kurye Hizmeti       :    90-120 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Kemerburgaz Vip Motorlu Kurye Hizmeti               :    60-75 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.


Motorlu Kurye hizmetleri aracılığıyla ihtiyacınız olan her şeyi taşıtabilir ya da temin ettirebilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmemizin mümkün olmadığı durumlarda kuryeler en büyük yardımcınız durumundadır. Kemerburgaz'da ve tüm İstanbul genelinde Tem Kurye personelleri bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye motorlu kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirmektedir. Son teknoloji özel yazılım otomasyonu ile tüm İstanbul genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Kemerburgaz ve İstanbul genelinde kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 444 50 44


Söz verip değer taşıyoruz,

TEM KURYE

444 50 44