Kartal Moto Kurye


Kartal'da günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz...

Kartal'dan herhangi bir gönderiyi İstanbul'un herhangi bir semtine moto kuryelerimiz aracılığıyla birkaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 444 50 44 no'lu telefonumuzdan müşteri hizmetlerimizi aramanız durumunda Kartal civarındaki motorlu kuryelerimizden en yakını sizlere gelerek gönderinizi teslim alacaktır.

Moto Kurye aracılığıyla İstanbul'da herhangi bir adresten ihtiyacınız olan bir şeyi aldırarak Kartal'daki adresinize ya da başka bir adrese teslim ettirebilmektesiniz.

Motorlu Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre ortalama aşağıdaki gibi birkaç saat içerisinde gerçekleştirilmektedir.


Kartal Normal Moto Kurye Hizmeti        : 180-210 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Kartal Ekspres Moto Kurye Hizmeti       : 90-120 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Kartal Vip Moto Kurye Hizmeti               : 60-75 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.


Moto Kurye hizmetleri ile ihtiyacınız her gönderiyi taşıtabilir ya da temin ettirebilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmenizin mümkün olmadığı durumlarda kuryeler en büyük yardımcınız durumundadır. Kartal'da ve tüm İstanbul genelinde Tem Kurye personeli bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye moto kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirmektedir. Son teknoloji özel yazılım otomasyonu ile tüm İstanbul genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden günümüze dek kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Kartal ve İstanbul genelinde kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 444 50 44


Söz verip değer taşıyoruz,

TEM KURYE

444 50 44