Kadıköy Moto Kurye


Kadıköy'de Moto Kurye Hizmetleri...

Kişisel olarak acil gönderilmesi ya da İstanbul'daki herhangi bir adresten aldırılması gereken bir emtia'nın ve firmaların her türlü yazışmaları, teklif gönderimi, fatura gönderimi resmi kurumlara iletilmesi gereken yazışma ve benzeri her türlü gönderiler Kadıköy'deki motorlu kuryelerimiz ile birkaç saat içerisinde ulaştırılması sağlanmaktadır.

Her türlü ihtiyaçlarınız için İstanbul'un her semtinde ve Kadıköy de motorlu kurye hizmeti günün her saatinde verilmektedir.

Hediye gönderimi, evde ya da ofiste unuttuğunuz ancak zaman olmadığı için gidip alamadığımız eşyalarımızın moto kurye ile aldırılması, okula geldiğimizde evde kalan önemli bir kitap ya da dosyamızın kurye ile aldırılması, özel siparişlerinizi sizin gidip almanız yerine kuryemizin sizlere getirmesi, havalimanına gidiyorsunuz ancak yanınızda olması gereken önemli bir evrak veya eşyanızı almaya dönecek kadar vaktiniz olmadığında kuryemiz sizlere hemen ulaştırabilmektedir.

Bunlara benzer günlük hayatımızda karşılaşacağımız aksaklıkları veya ihtiyaçlarınıza Kadıköy moto kurye hizmetimiz ile çözüm üretmekteyiz.

Kadıköy'de moto kurye hizmeti için ihtiyaç duyduğunuz anda 444 50 44 numaralı hattımızdan bizi arayarak motorlu kurye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. 1997 senesinden bu güne İstanbul'da ve Kadıköy'de moto kurye hizmeti vermekte ve tüm İstanbul genelinde günün her saatinde moto kuryelerimiz mevcut bulunmaktadır.

Bizi aramanız neticesinde en yakın kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz ortalama 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

Fiyatlar sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri belirleyerek moto kurye fiyat ve kurye teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, VİP Kurye Gönderisi ve Araçlı Kurye Gönderi seçeneklerinden herhangi birini talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının yani firmamızın adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44