Firuzköy Kurye


Avcılar Firuzköy Kurye Hizmetleri...

Avcılar Firuzköy Kurye, Acılar Firuzköy'de ve İstanbul'da bir adresten başka bir adrese birkaç saat içinde ulaştırılması gereken paket veya evrakınızın taşınması işini yapar. Yine Avcılar Firuzköy'de ve İstanbul'da herhangi bir adresten ihtiyacınız olan bir şey kurye tarafından alınarak bulunduğunuz adrese ya da başka adrese teslim edilebilmektedir.

Avcılar Firuzköy Kurye, günün her saatinde Avcılar Firuzköy'de ve İstanbul'un her yerinde kurye yönetim sistemimiz vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda motorlu kurye ile taşımacılık hizmeti vermektedir. Sizin ya da göndermek istediğiniz emtianın nerede olduğunun bir önemi yoktur.

İstediğiniz adrese en yakın moto kurye operasyon merkezimiz tarafından tespiti yapılıp adrese yönlendirilerek gönderiniz alınır ve hız bir şekilde teslim edilir. Avcılar Firuzköy'de moto kurye gönderinize ait teslimat bilgisi eş zamanlı olarak mail adresinize ya da cep telefonunuza bilgi olarak gönderilmektedir.

Avcılar Firuzköy'den Kurye gönderileri teslimat süreleri bakımından taşımanın yapılacağı semtlere göre zaman ve fiyat olarak aşağıdaki şekilde gerçekleştirilmektedir.

Avcılar Firuzköy Normal Motorlu Kurye Gönderisi    : 150-210 dakika arasında teslim edilir.

Avcılar Firuzköy Ekspres Motorlu Kurye Gönderisi   : 90-150 dakika arasında teslim edilir, normal kurye fiyatının iki katıdır.

Avcılar Firuzköy Vip Motorlu Kurye Gönderisi            : 45-75 dakika arasında teslim edilir, normal kurye fiyatının dört katıdır.

Tem Kurye 1997 senesinden bu güne motorlu kurye hizmetlerini istikrarlı bir şekilde gerçekleştirilen sektörün köklü, kurumsal lider şirketidir. Sektöre yenilikler kazandıran yön veren dinamik yaoısı ile müşterilerine daima yüksek standartlarda hizmetler sunmaktadır.


Trafik ve işlerin yoğunluğunda her an ihtiyaçlarınızı görmekte olan acil moto kurye hizmetleri önemli bir çözüm ortağımız olmaktadır. Bireylere bağımlılığı azaltması ve tüm İstanbul genelinde aynı anda ihtiyaç duyacağımız farklı adreslere gönderilmesi gereken şeyleri aynı zaman süresince ulaştırılabiliyor olunması çok önemli bir imkan kabiliyeti sunmaktadır.

Genel olarak işlerimizi maalesef son dakikaya kadar bekletme, süreçleri zorlaştırmaktayız. 1997 senesinden bu güne vermiş olduğumuz motorlu kurye hizmetimizle sık olarak bu durumla karşılaşmaktayız. Örneğin; Önemli günlere ve katılımcılara ait son günlere bırakılan onlarca davetiyeyi birkaç saat içerisinde tüm İstanbul genelinde adreslere acil ulaştırılarak bu tip organizasyonlardaki gecikmeleri telafi etmekteyiz. Bu ve buna benzer zamanınızın kalmadığı ve işlerimizin aksama durumu ile karşı karşıya kaldığımız anlarda hızlı moto kurye hizmetlerimiz aracılığıyla bu zorlukların aşılması için her an hazır durumdayız.

Değerli müşterimiz,

Kurye gönderi fiyatlarını internet sitemiz üzerinden kredi kartınız ile kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Avcılar Firuzköy'de Motorlu Kurye hizmetlerimizden abone müşterimiz olmanız halinde %20 indirimli faydalanabilirsiniz. Ücretler sayfamızdan kurye gönderinizin alınacağı ve teslim edileceği semtleri seçerek fiyat hesapla butonu ile fiyat ve teslimat süresi bilgisi öğrenebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi edinmek ve kurye siparişi vermek için aşağıdaki telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44