Zeytinburnu Kurye


Zeytinburnu Motorlu Kurye Hizmeti...

Zeytinburnu semtinde günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Zeytinburnu semtinden İstanbul'un her semtine moto kurye ve arabalı kurye ihtiyaçlarınız için 444 50 44 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki kuryemiz yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içinde alınacaktır.

İstanbul genelinden motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Normal Kurye Hizmeti:        Gönderi semtine göre 150-180 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Ekspres Kurye Hizmeti:       Gönderi semtine göre 90-120 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Vip Kurye Hizmeti:               Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Kurye hizmetimiz ile Zeytinburnu semtinden istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız için göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü emtiayı taşıtabilirsiniz.

Zeytinburnu Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm seçeneği olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte birlikte işler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmakta ve finansman anlamında daha hızlı dönüşler elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan bu personelin bir yedeğininin olmayışı izin dönemlerinde sorun olabilmekte ve işlerin yavaşlamasına neden olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Zeytinburnu semti geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye gönderileriniz için lütfen arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44