Yeşilköy Kurye


Yeşilköy Motorlu Kurye Hizmetleri...

Yeşilköy semtinde günün her saati motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Yeşilköy semtinden İstanbul'un her semtine moto kurye ve arabalı kurye ihtiyaçlarınız için 444 50 44 numaralı telefon hattımızdan bizi arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Normal Kurye Hizmeti:        Gönderi semtine göre 150-180 dakika arasında teslim alınır ve teslim edilir.

Ekspres Kurye Hizmeti:       Gönderi semtine göre 90-120 dakika arasında teslim alınır ve teslim edilir.

Vip Kurye Hizmeti:               Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Kurye hizmetlerimiz ile Yeşilköy semtinden istediğiniz her yere günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız için göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü emtiayı taşıtabilirsiniz.

Yeşilköy Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm seçeneği olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte ve işler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Finansman anlamında daha hızlı dönüşler elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntı olabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Yeşilköy semti geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini seçerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçebeklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye gönderileriniz için lütfen arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44