Yenibosna Kurye


Yenibosna Motorlu Kurye Hizmeti...

Yenibosna semtinde günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Yenibosna semtinden İstanbul'un her semtine moto kurye ihtiyaçlarınız için 444 50 44 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki kuryemiz yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Normal Kurye Gönderisi:        Gönderi semtine göre 150-180 dakika arasında teslim alınır ve teslim edilir.

Ekspres Kurye Gönderisi:       Gönderi semtine göre 90-120 dakika arasında teslim alınır ve teslim edilir.

Vip Kurye Gönderisi:               Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında teslim alınır ve teslim edilir.

Kurye hizmetimizle Yenibosna semtinden istediğiniz her semte günlük iş ya da özel talepleriniz doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü emtiayı taşıtabilirsiniz.

Yenibosna Kurye hizmetleri ile avantajları artık tüm firmalar ve bireyler tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm seçeneği olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf sağlamakla birlikte işler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Finansman anlamında daha hızlı geri dönüşler elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan bu personelin yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Yenibosna semti geneline yayılmış bir kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapacağınız semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek talebiniz doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderi yapılacak semtlere göre hesaplanmaktadır.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44