Sefaköy Moto Kurye


Sefaköy Motorlu Kurye Hizmeti...

Sefaköy semtinde günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Sefaköy semtinden İstanbul'un her semtine motorlu kurye gönderileriniz için 444 50 44 numaralı telefon hattımızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz.  Size en yakın konumdaki kuryemiz size yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

Motorlu kurye hizmetimizle Sefaköy semtinden istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü emtiayı taşıtabilirsiniz. 

Sefaköy Moto Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf sağlanmakla birlikte işler daha hızlı çözülmektedir. Finansman anlamında daha hızlı dönüşler elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan bu personelin yedeğininin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına neden olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Sefaköy semti geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlar.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderi yapılacak semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye gönderiniz için arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44