Şişli Motorlu Kurye


Şişli Motorlu Kurye Hizmeti...

Şişli semtinden herhangi bir gönderiyi İstanbul'un herhangi bir semtine moto kuryelerimiz aracılığıyla birkaç saat içerisinde gönderebilirsiniz. 444 50 44 numaralı telefon hattımızdan çağrı merkezimi arayarak talepte bulunmanız durumundan size en yakın konumdaki motorlu kuryemiz yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

Şişli Motorlu Kurye ile İstanbul'da herhangi bir adresten ihtiyacınız olan bir gönderiyi aldırarak Şişli semtindeki adresine getirtebilirsiniz.

Motorlu Kurye hizmetleri gönderinin yapılacağı semtlere göre ortalama aşağıdaki süreler içerisinde alınıp teslim edilecektir.

Şişli Normal Motorlu Kurye Hizmeti:        150-180 dakika arasında alınır ve teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Şişli Ekspres Motorlu Kurye Hizmeti:        90-105 dakika arasında alınır ve teslim edilir. Liste fiyatının 2 katı olarak ücretlendirilir.

Şişli Vip Motorlu Kurye Hizmetş:               45-75 dakika arasında alınır ve teslim edilir. Liste fiyatının 4 katı olarak ücretlendirilir.

Motorlu kurye hizmetleriyle ihtiyacınız olan her gönderiyi taşıtabilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmemizin mümkün olmadığı hallerde motorlu kuryeler en büyük yardımcımız konumundadır. Şişli semtinde tüm İstanbul genelinde Tem Kurye ekibi bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye moto kuryelerini online sistem ile takip etmekte ve yönlendirmeyi sağlamaktadır. Son teknoloji özel yazılım otomasyonu ile tüm İstanbul ve Şişli genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinde bugüne kurumsal olarak hizmetlerini başarılı şekilde yönetmektedir.

Şişli semti ve İstanbul genelinde kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye gönderi siparişi oluşturmak için çağrı merkezimizi arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44