Gebze Motorlu Kurye


Gebze Motorlu Kurye Hizmeti...

Gebze ilçesinden herhangi bir gönderiyi İstanbul ya da İzmit'de herhangi bir semtte moto kuryelerimizle birkaç saat içinde gönderi yapabilmektesiniz. 444 50 44 numaralı telefon hattımızdan çağrı merkezimizi aramanız halinde Gebze civarındaki en yakın konumdaki kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz teslim alacaktır.

Moto kurye ile İstanbul'da ya da İzmit Kocaeli'de herhangi bir adresten ihtiyacınız olan bir şeyi aldırarak Gebze'deki adresinize ya da farklı bir adrese teslim ettirebilirsiniz.

Gebze Motorlu Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre ortalama olarak aşağıdaki süreler içerisinde alınıp teslim edilecektir.

Gebze Normal Motorlu Kurye Hizmeti:        180-240 dakika arasında teslim alınır ve teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Gebze Ekspres Motorlu Kurye Hizmeti:       90-120 dakika arasında teslim alınır ve teslim edilir. Liste fiyatının 2 katı olarak ücretlendirilir.

Gebze Vip Motorlu Kurye Hizmeti:                75-105 dakika arasında teslim alınır ve teslim edilir. Liste fiyatının 4 katı olarak ücretlendirilir.

Motorlu kurye hizmetleriyle ihtiyaç duyduğunuz her şeyi taşıtabilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmenizin mümkün olmadığı hallerde moto kuryeler en büyük yardımcınız konumundadır. Gebze ilçesi ve tüm İstanbul genelinde Tem Kurye ekibi bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye şirketi moto kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirme sağlamaktadır. Son teknoloji özel yazılım otomasyon programı ile anlık olarak Gebze ilçesi ve İstanbul ilinde hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne dek kurumsal olarak hizmetlerini başarılı şekilde gerçekleştirmektedir.

İstanbul ve Gebze genelinde motorlu kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye gönderi siparişi oluşturmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44