Esenyurt Motorlu Kurye


Esenyurt Motorlu Kurye Hizmeti...

Esenyurt semtinden herhangi bir şeyi İstanbul'un herhangi bir semtine moto kuryelerimiz aracılığıyla birkaç saat içinde gönderebilmektesiniz. 444 50 44 numaralı telefon hattımızdan çağrı merkezimizi arayarak Esenyurt semtine en yakın konumdaki moto kuryemiz sizlere yönlendirerek gönderinizi teslim alacaktır.

Moto kurye aracılığıyla İstanbul'da herhangi bir adresten ihtiyacınız olan bir gönderiyi aldırarak Esenyurt semtindeki adresinize teslim ettirebilirsiniz.

Esenyurt Motorlu Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre ortalama aşağıdaki süreler dahilinde taşıma işinizi gerçekleştirecektir;

Esenyurt Normal Motorlu Kurye Hizmeti:         180-240 dakika arasında alınır ve teslim edilir. Liste fiyatı üzerinden ücretlendirilir.

Esenyurt Ekspres Motorlu Kurye Hizmeti:         90-120 dakika arasında alınır ve teslim edilir. Liste fiyatının 2 katı olarak ücretlendirilir.

Esenyurt Vip Motorlu Kurye Hizmeti:                 50-80 dakika arasında alınır ve teslim edilir. Liste fiyatının 4 katı olarak ücretlendirilir.

Moto kurye hizmetleriyle ihtiyacınız doğrultusunda her gönderiyi taşıtabilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmenizin mümkün olmadığı hallerde motokuryeler en büyük yardımcınız konumundadır. Esenyurt ilçesinde ve tüm İstanbul genelinde Tem Kurye ekibi bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye şirket olarak motorlu kuryelerini online sistem üzerinden takip etmekte ve yönlendirmektedir. Son teknoloji özel yazılım otomasyonu ile tüm İstanbul geneline anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne dek kurumsal olarak hizmetlerinizi başarılı şekilde gerçekleştirmektedir.

İstanbul ve Esenyurt ilçesine kurye hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve kurye gönderi siparişi vermek için bizi arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44