Avcılar Moto Kurye


Avcılar Motorlu Kurye Hizmeti...

Avcılar semtinde herhangi bir gönderiyi İstanbul'un herhangi bir semtine motorlu kuryelerimiz aracılığıyla birkaç saat içinde gönderi yapabilmektesiniz. 444 50 44 numaralı telefon hattımzdan çağrı merkezimizi aramanız halinde Avcılar semtine en yakın konumdaki moto kurye sizlere yönlendirilerek gönderiniz teslim alınacaktır. Motor kurye ile herhangi bir adresten ihtiyacınız olan bir gönderiyi aldırarak Avcılar adresinize teslim ettrebilirsiniz.

Motorlu kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre ortalama olarak aşağıdaki sürelerde yapılır.

Avcılar Normal Moto Kurye Hizmeti :        180-210 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Avcılar Ekspres Moto Kurye Hizmeti:         90-105 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Avcılar Vip Moto Kurye Hizmeti:                 50-80 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Avcılar Moto Kurye hizmetleriyle ihtiyacınız olan her şeyi taşıtabilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmenizin mümkün olmadığı hallerde kuryeler en büyük yardımcınız durumundadır. Avcılar semtinde ve İstanbul genelinde Tem Kurye ekibi bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye şirketi moto kuryelerini online olarak takip edebilmekte ve yönlendirmektedir. Son teknoloji özel yazılım otomasyon programı ile tüm İstanbul geneli anlık olarak kurye hizmetleri yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne dek kurumsal anlamda ve profesyonel olarak hizmetlerini başarılı şekilde gerçekleştirmektedir.

Avcılar semtinde ve İstanbul genelinde kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kur çağırmak için çağrı merkezimizi arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44