Ataşehir Moto Kurye


Ataşehir Motorlu Kurye Hizmeti...

Ataşehir semtinden herhangi bir gönderiyi İstanbul'un herhangi bir semtine motorlu kuryelerimizle birkaç saat içinde gönderebilirsiniz. 444 50 44 numaralı telefon hattımızdan çağrı merkezimizi aramanız halinde Ataşehir semtine en yakın motorlu kurye personelimiz tarafınıza gönderilerek gönderiniz teslim alınacaktır. Moto kurye ile İstanbul'da herhangi bir adresten ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir gönderiyi aldırarak Ataşehir semtindeki adresinize ya da farklı bir adrese de teslim ettirebilmektesiniz.

Motorlu kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır. Ortalama aşağıdaki sürelerde birkaç saat içerisinde tamamlanmaktadır.

Ataşehir Normal Moto Kurye Hizmeti:        180-210 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Ataşehir Ekspres Moto Kurye Hizmeti:        90-105 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Ataşehir Vip Moto Kurye Hizmeti:               50-80 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Ataşehir Moto Kurye hizmetleriyle ihtiyacınız olan her şeyi taşıtabilir ya da adresten aldırıp tarafınıza getirtebilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmenizin mümkün olmadığı hallerde moto kuryeler en büyük yardımcınız konumundadır. Ataşehir semtinde ve tüm İstanbul genelinde Tem Kurye ekibi bulunmakta be hizmet vermektedir. 

Tem Kurye motorlu kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirme sağlamaktadır. Son teknoloji özel yazılım otomasyonu sayesinde tüm İstanbul ve Araşehir semtinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne dek kurumsal ve profesyonel olarak hizmetlerini başarılı şekilde gerçekleştirmektedir.

Ataşehir semtinde ve İstanbul genelinde motorlu kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye gönderi siparişi vermek için çağrı merkezimizi arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44